در حال بارگذاری ...

همکاری و مشارکت در تهیه ، عرضه و ارائه محتوا ، خدمات و منابع آموزشی بر اساس استانداردها ، مقررات و چهارچوب های تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاه های مرجع

 • انجام امور ساماندهی ارزیابی ، مدیریت ممیزی و اکران محتوا و خدمات در شبکه با نظر و بوسیله شبکه جامع انجام شده و در صورت عدم وجود شکایت در مورد محتوای فروخته شده، تسویه مالی انجام خواهد شد. رسیدگی به شکایات مخاطبین و اعاده مبالغ پرداختی بر اساس ضوابط مصوب شبکه جامع انجام خواهد شد.
 • ارائه خدمات و محتوا در شبکه جامع با لوگو و نشان تجاری منحصرا مختص شبکه جامع امکان پذیر است و این نشان و لوگو در جایی به غیر از شبکه جامع نباید استفاده شود.
 • کلیه قیمت های اعلام شده می بایست رقابتی بوده و همواره در هر زمانی حداقل بیست درصد پایین تر از قیمت همان محتوا در سایر زیرساختهای ارائه محتوای طرف دوم در خارج از شبکه جامع باشد.
 • ارائه دهنده محتوا تضمین می نماید که مالک اصلی محتوا و یا نماینده و وکیل تام الاختیار قانونی صاحب اثر بوده و معارض ندارد و حق مالکیت معنوی و سایر حقوق قانونی و عرفی،متعلق به بوده یا حق بهره برداری از این حقوق و عرضه محتوای مربوطه را دارد و مطابق قوانین ج.ا. ایران مجاز به فعالیت اقتصادی و تجاری می باشد.
 • تمامی محتوای تحویلی به مشتری مطابق قوانین جمهوری اسلامی تولید و یا خریداری گردیده است و چنانچه در این ارتباط خسارتی به شبکه جامع، سایت شبکه جامع یا مشتری نهائی وارد آید، ارائه دهنده محتوا متعهد به جبران خواهد بود. خسارات موضوع این بخش قرارداد پس از اتمام قرارداد همکاری نیز موضوعیت دارند.
 • ارائه دهنده محتوا متعهد ا ست که در صورت اعمال هرگونه تغییر در محتوا و بهای کالا، توقف تولید یا عرضه محتوا یا خدمات ، و همچنین تخفیفهای ارائه شده به سایر خریداران در اسرع وقت شبکه جامع را مطلع نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به شبکه جامع و مشتری نهایی، برعهده ارائه دهنده محتوا میباشد.
 • هرگونه فعالیتی که موجب رقابت و موازی کاری با اهداف ، منافع و فعالیت های شبکه جامع باشد ، از جانب ارائه کننده محتوا ممنوع بوده و با متخلف از این امر برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت .
 • ارائه کننده محتوا تحت هیچ شرایطی حق ایجاد پروفایل دانش آموزی را نخواهد داشت .
 • مشتری نهایی درخواست خرید خود را از طریق سایت شبکه جامع به طور الکترونیکی برای ارائه کننده محتوا ارسال و ارائه کننده محتوا از طریق اپن آی دی شبکه جامع، اجازه خرید و اعتبار ریالی مشتری را کنترل کرده و ارائه موفق محتوا را به مشتری، از همان طریق به اطلاع شبکه جامع می رساند.
 • ارائه کننده محتوا متعهد میگردد تا نسبت به حفظ و امانتداری اطلاعات شخصی دانش آموزان ( که با مجوز شبکه به آن ها دسترسی مجاز یافته ) کوشا بوده و چنانچه این اطلاعات افشا شود و این افشا ناشی از تقصیر و یا قصور ارائه کننده محتوا بوده باشد مسئولیت عواقب این امر را بر عهده بگیرند .
 • جهت تبلیغ و تشویق مخاطبین بابت دریافت خدمات و محتوای مورد نظر لازم است طرفین با موافقت شبکه جامع نسبت به ارائه تخفیفات ویژه به مناسبت اعیاد اسلامی و ملی و همچنین ایام ویژه بین المللی اقدام لازم را مبذول دارند .
 • شبکه جامع به صورت ماهانه، بهای محتوا و خدمات فروش رفته را (به غیر از محتوا و خدمات مورد شکایت مشتریان) که از مشتری دریافت کرده، پس از کسر حق کمیسیون شبکه جامع وسایر هزینه ها و مبالغ ذکر شده در قرارداد، نقداً یا طی حواله بانکی و طی یک هفته کاری پس از محاسبه به ارائه کننده محتوا پرداخت خواهد نمود. شایان ذکر است آغاز فرایند محاسبه، اولین روز کاری پس از پایان ماه شمسی میباشد. منظور از روزکاری، هر روز هفته، به استثنای جمعه و تعطیلات رسمی ج.ا. ایران، از ساعت 8 الی 17 است.
 • در صورت وجود مغایرت در حساب ها، طرفین فقط طی 15 روز پس از انجام پرداخت می توانند مراتب را به طرف دیگر اعلام نمایند. بدیهی است پس از این بازه زمانی، هیچ گونه تغییری اعمال نخواهد شد.
 • در صورتی که ارائه کننده محتوا محتوای سفارشات مشتریان را تامین ننماید، متعهد به پرداخت کمیسیون شبکه جامع می باشد.